Fronty meblowe

Sprawdź jakie wzory frontów
posiadamy w ofercie

Płyta MDF

Medium Density Fibreboard – jest to średniogęsta płyta z włókien drzewnych. Jest podstawowym materiałem do produkcji mebli oraz artykułów wykańczania wnętrz takich jak listwy ozdobne, panele ścienne, kasetony a także do produkcji artykułów stolarki budowlanej np. drzwi.

Ze względu na walory powierzchni nadają się do uszlachetniania poprzez pokrywanie cienkimi filmami melaminowymi, lakierowanie oraz oklejanie sztuczną i naturalną okleiną.

Płyta wiórowa

Materiał konstrukcyjny dla przemysłu meblarskiego i budownictwa wytworzony ze specjalnie przygotowanych wiórów drzewnych, sprasowanych z dodatkiem żywic przy użyciu ciśnienia i temperatury w płyty o różnych wymiarach, grubościach, ciężarze objętościowym i parametrach wytrzymałościowych.

Występują w zależności od zapotrzebowania jako jedno i wielowarstwowe (laminat), o podwyższonej wodo-, grzybo- i ognioodporności oraz powierzchniach porowatych lub gładkich, zagęszczonych pyłem drzewnym.

Fronty
z litego drewna

Fronty dębowe


Drewno dębowe jest stosunkowo ciężkie i twarde znajduje powszechne zastosowanie w meblarstwie. Fronty dębowe to konstrukcja z litego drewna, charakteryzująca się stylem klasycznych mebli. Głównym przeznaczenie frontów dębowych są meble kuchenne ale świetnie się prezentują również w salonach, przedpokojach czy łazienkach.

Nasze fronty lakierujemy najlepszymi lakierami metodą natryskową w szerokim zakresie barw jakimi dysponuje firma ICA – producent i dostawca bejc oraz lakierów. Do wyboru mają Państwo kilka wzorów oferowanych przez naszą firmę.

Fronty olchowe


Drewno olchowe jest to doskonałym materiałem nadającym się do obróbki. Głównym przeznaczeniem frontów olchowych są tak jak w przypadku frontów dębowych, meble kuchenne, meble w salonach, przedpokojach i łazienkach. Nasze fronty lakierujemy najlepszymi lakierami metodą natryskową w szerokim zakresie barw jakimi dysponuje firma ICA – producent i dostawca bejc oraz lakierów.

Fronty olchowe są w całości konstrukcją z litego drewna. Do wyboru mają Państwo kilka wzorów oferowanych przez naszą firmę.

Wzory frontów frezowanych

Wzory frontów płaskich

Opcje wykończenia frontów

Opcje Płyta MDF Płyta wiórowa Front dębowy Front olchowy
Farba + Lakier
połysk / mat
Fornir + Lakier
połysk / mat
Farba + Bejca + Lakier
połysk / mat
Lakier
Bejca + Lakier

Wyposażenie i komponenty

mandeo-meble-producent_mebli_na_zamowienie-logo

Start typing and press Enter to search